Jaké jsou poplatky na Aukro.cz

Poplatky na Aukro.cz

Poplatky na Aukro.cz

Jak jistě všichni víte, Aukro.cz si bere poplatky jak za vystavení předmětu, tak i provizi z prodeje. Jedná se o klasickou věc, jelikož provozovatelé si pochopitelně berou jenom několik málo desetin procent – nicméně vy se o nic nemusíte starat a díky tomuto dokonalému portálu vaši věc prodat. A to všechno velice rychle a hlavně bez starostí.

Poplatky nejsou tedy nikterak velké, což je samozřejmě dobrá věc s ohledem na to, že vaši věc ukážete stovkám tisícům lidí. Každý z nich má možnost si ji prohlédnout, a když někoho zaujme, domluvíte se spolu na detailech prodeje.

Jak vysoké jsou poplatky

Poplatky za vystavení aukce závisí pouze na vás a na tom, jak si svůj v uvozovkách inzerát uděláte. Nebo také kolik fotografií a o jaké velikosti k nabídce vašeho produktu umístíte.

Zde jsou věci, které ovlivňují to, kolik bude vaše nabídka na portále stát peněz:

  • velikost a počet nahraných fotografií
  • tučnost textu a jeho celkové zpracování
  • délka textu a jeho formátování
  • počet dní na které je aukce vystavena

Toto je pouze základní výčet věcí, které ovlivňují výslednou cenu za vystavené aukce. Díky tomuto seznamu si můžete regulovat vaši cenu za vámi vystavené předměty na těchto portálech.

Celkové vystavení předmětu na tomto nákupním a prodejním portále je jednoduchá záležitost, kterou se člověk nemusí podle nějakého návodu vůbec učit. Tuto věc zvládne rozhodně každý a proto není nic jednoduššího, než si doma udělat pořádek a nepotřebné věci zkusit na portále Aukro.cz prodat.

Každá věc něco stojí

Jak jistě všichni víte, v dnešní době není nic zadarmo a každá věc stojí nějaké peníze. Proto si i portál Aukro bere provize z prodeje. Není se čemu divit, jelikož vám portál umožní zbavit se a prodat někomu váš předmět, což je skvělá věc, díky které můžete ušetřit poměrně hodně času a hlavně nervů, které jsou spojené se samotným prodejem.

Díky portálu Aukro jednoduše vystavíte svůj předmět na internet a dáte tak šanci si produkt zakoupit dalším tisícům uživatelům, kteří budou hledat a shánět přesně tu věc, kterou vy považujete jako nepotřebnou.

Nicméně provize z prodeje jsou spíše mizivé a jedná se o koruny. Pochopitelně i takovýto portál obřích rozměrů potřebuje vydělávat, pronajímat si servery, zajistit dokonalou technickou podporu a také kromě tohoto všechno si ještě něco vydělat a zaplatit zaměstnance, které se o portál jako celek pečlivě a denně starají.

Jedná se tedy o několik málo korun, které odvedete portálu jako provizi za zprostředkování prodeje. Ale pokud se nad tím zamyslíte, je to dokonalá věc – všechno máte na jednom místě, nic neřešíte a všechno je dokonale funkční a použitelné. Není tedy nic jednoduššího a lepšího, nežli prodávat svoje nepoužité předměty na Aukro.cz – sami uvidíte o jak návykovou věc se jedná.

TIP: Přečtěte si také jak portál Aukro efektivně používat